Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 26.10.2008, 19:13
Co by nie pisać kolejna prestiżowa porażka w meczach na szczycie. Czyli takich jakie dają rzeczywisty obraz druzyny. Derby też zaledwie remisik w słabym stylu. Szkoda, ale nie wygląda to najlepiej.
Odpowiedz cytując