Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 26.10.2008, 19:09
ILuKoI napisał(a):Wyświetl post
Colgin od Brożka to Ty się odwafluj bo dzisiaj pokazał że to najlepszy napastnik w całej naszej lidze... Cóż trudno trzeba gonić teraz rywali. Może się zarząd obudzi i sprowadzi panu Maćkowi jakichś grajków.
przeczytaj moze jeszcze raz co napisalem, zastanow sie i napisz mi gdzie sie dowaflowuje do Brozka
podpowiedz:
nie strzelil setki? nie strzelil. jakby strzelil to bysmy nie przegrali? najprawdopodobniej tak, zwlaszcza ze po tej akcji sedzia zakonczyl mecz. wiec o co ci chodzi?

p.s. 1 bramka dla Legii, w sumie sami dalismy sobie strzelic.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując