ILuKoI napisał(a):

|
Colgin od Brożka to Ty się odwafluj bo dzisiaj pokazał że to najlepszy napastnik w całej naszej lidze... Cóż trudno trzeba gonić teraz rywali. Może się zarząd obudzi i sprowadzi panu Maćkowi jakichś grajków.
|
przeczytaj moze jeszcze raz co napisalem, zastanow sie i napisz mi gdzie sie dowaflowuje do Brozka

podpowiedz:
nie strzelil setki? nie strzelil. jakby strzelil to bysmy nie przegrali? najprawdopodobniej tak, zwlaszcza ze po tej akcji sedzia zakonczyl mecz. wiec o co ci chodzi?
p.s. 1 bramka dla Legii, w sumie sami dalismy sobie strzelic.