Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#418
Stary 26.10.2008, 19:06
Ja pier... Głupi ma zawsze szczęście, już nie ważne kto i jak strzelał, a i tak jeśli nie szczęście Muchy to słupek ich ratował. Wkurzony jestem strasznie, bo graliśmy mimo wszystko wyraźnie lepiej w pewnych momentach i mieliśmy masę okazji, tylko szczęście było po złej stronie.
Ciekawi mnie też jak to się stało, że ewidentnej ręki nikt nie widział, nawet sędzia boczny, który wszystko miał idealnie przed sobą.

PS. Komisja (L)igi ma jakieś zdolności do przewidywania wydarzeń, Grzelak za naruszenie nietykalności boiskowej nie ucierpiał w żadnym stopniu, a potem nam bramkę strzelił- nie żebym sie czepiał, ale Boguski za coś co wcale ewidentne dla mnie nie było poleciał na 2 mecze. A co by było gdyby był piłkarzem Legii?
Odpowiedz cytując