Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 26.10.2008, 18:59
Powiem tak,

ten ktory uderzyl sedziego w tamtej kolejce, teraz uderzyl Wisle dwa razy, raz strzelajac bramke, drugi raz asystujac.

Meczy zycia Muchy. Wg mnie karny dla Wisly za reke

Ciekawi mnie czy ten sam Wydzial Dyscypliny co ukaral Boguskiego, zajmie sie uderzeniem w twarz Cantoro przez Radovicia.

Doping Legii... nie wiedzialem ze az tak potrafia sie ponizyc.

@BANANWAWA1, mamusia nie puscila na mecz? Bala sie ze dzieciaka pobija ? "zal.pl" onetowy chlopczyku, idz tam sie napinac i tak pisac
Ostatnio edytowane przez mic : 26.10.2008 o godz. 19:02.
Odpowiedz cytując