Eh kwintesencją tego ŚWIETNEGO spotkania mogła być bramka na 2-2 w ostatnich sekundach. Szkoda, że tak się nie stało - był by to sprawedliwy wynik, na dodatek klasyk na dłuższy czas. Choć myślę, że i tak zapamiętamy mecz dłużej bo jak dla mnie, klasa. Jak na polską ligę oczywiście.
edit: oczywiście grube kiksy również były

ale atrakcyjność spotkania na duży plus