Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 26.10.2008, 18:58
Eh kwintesencją tego ŚWIETNEGO spotkania mogła być bramka na 2-2 w ostatnich sekundach. Szkoda, że tak się nie stało - był by to sprawedliwy wynik, na dodatek klasyk na dłuższy czas. Choć myślę, że i tak zapamiętamy mecz dłużej bo jak dla mnie, klasa. Jak na polską ligę oczywiście.

edit: oczywiście grube kiksy również były ale atrakcyjność spotkania na duży plus
Ostatnio edytowane przez KamiK : 26.10.2008 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując