Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 26.10.2008, 18:56
cóż, w składzie jakim mogliśmy zagrać (uwalenie Boguskiego) byłoby remisowo. Sędzia przypilnował, żeby Legii się krzywda nie stała ( karny za rękę , dziwne kartki).
Fajnie się gra z podpórką, też bym tak chciał.

Ale fakt, obrona się nie popisała, parę piłek też mogło do bramki wejść.
Mucha świetny.


Odpowiedz cytując