|
cóż, w składzie jakim mogliśmy zagrać (uwalenie Boguskiego) byłoby remisowo. Sędzia przypilnował, żeby Legii się krzywda nie stała ( karny za rękę , dziwne kartki).
Fajnie się gra z podpórką, też bym tak chciał.
Ale fakt, obrona się nie popisała, parę piłek też mogło do bramki wejść.
Mucha świetny.
|