|
no wiecie, słyszycie co mówią? "wszystko wskazuje na to że nie uda się Wiśle wygrać w Warszawie...."
oby mu ... ech no nie powiem co... bo kobiecie nie wypada ... ;-) się zdziwią i tyle! o! ;-P
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
|