Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 26.10.2008, 17:40
Pawel Brozek zawsze strzela na Legii Dobrze, ze trafil bo mogl jeszcze przyjmowac.

Pawelek jeden z bohaterow do tej pory.

edit: i **** - jak mozna taka bramke stracic ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 26.10.2008 o godz. 17:42.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując