Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.10.2008, 16:37
Pamiętam jak graliśmy z Legią w Wawie jeszcze za Petrescu. Sołtysik wcześniej tego dnia w "Dzień Dobry TVN" mówił, że kibicuje Wiśle.

Nowicki jest kibicem Wisły
Ś.P. Marek Grechuta też Wisełce kibicował.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując