Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
806
26.10.2008, 12:44
... poważnie zainteresowałbym się 24 letnim J. Gancarczykiem. Obawiam się jednak, że Sląsk będzie chciał za niego conajmniej 600-700 tys euro.
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK