Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2290
Stary 26.10.2008, 12:42
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Jesli juz mowimy o menadzerskich dokonaniach Smudy, to nie zapominajmy o jego transferowej ofensywie w Warszawie Mysle, ze to byla najwieksza wtopa w dziejach polskiej ekstraklasy. Wojtala, Lapinski, Citko, Siadaczka - zaden z nich nie pokazal w Legii absolutnie niczego, a kazdy mial mocno wypasiony kontrakt i do tego pewnie nie malo kosztowal. Wiec z tym Smuda super-menadzerem, wcale nie jest tak do konca kolorowo
z czego każdego z nich poza Wojtala wcześniej chciał ściągnąć na Reymonta ale ktoś te transfery zablokował (Kapka ?)

co nie zmienia faktu że rękę do znajdowania bardzo dobrych graczy Smuda miał i ma dalej.
Odpowiedz cytując