Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline
#
2290
26.10.2008, 12:42
Eustachy
napisał(a):
Jesli juz mowimy o menadzerskich dokonaniach Smudy, to nie zapominajmy o jego transferowej ofensywie w Warszawie
Mysle, ze to byla najwieksza wtopa w dziejach polskiej ekstraklasy. Wojtala, Lapinski, Citko, Siadaczka - zaden z nich nie pokazal w Legii absolutnie niczego, a kazdy mial mocno wypasiony kontrakt i do tego pewnie nie malo kosztowal. Wiec z tym Smuda super-menadzerem, wcale nie jest tak do konca kolorowo
z czego każdego z nich poza Wojtala wcześniej chciał ściągnąć na Reymonta ale ktoś te transfery zablokował (Kapka ?)
co nie zmienia faktu że rękę do znajdowania bardzo dobrych graczy Smuda miał i ma dalej.
Lemoniadowy Joe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lemoniadowy Joe
Znajdź inne posty napisane przez Lemoniadowy Joe