|
Senior Member
Offline
|
#3133

26.10.2008, 12:14
|
SpongeBob napisał(a): 
BADMINTON w Krk. gdzie mozna zagrac? jakas sekcja czy cus? i czy w wieku 17 lat jest sens isc na cos takiego czy wysmieja mnie i powiedza ze oni produkuja mlodych Chinczykow a nie graja sobie rekreacyjnie?
|
...nikt nic?
|
|