Wyświetl pojedynczy post
SpongeBob
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3133
Stary 26.10.2008, 12:14
SpongeBob napisał(a):Wyświetl post
BADMINTON w Krk. gdzie mozna zagrac? jakas sekcja czy cus? i czy w wieku 17 lat jest sens isc na cos takiego czy wysmieja mnie i powiedza ze oni produkuja mlodych Chinczykow a nie graja sobie rekreacyjnie?

...nikt nic?
Odpowiedz cytując