Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3127
Stary 26.10.2008, 11:10
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Jakąś spokojną/odpowiednią muzyczkę do pokazu zdjęc może ktoś polecic?
Bo w tym temacie wogóle się nie orientuje i licze na wasza pomoc
Może to? http://zzziemo.wrzuta.pl/audio/goHyN..._but_what_am_i Mogwai - "I know you are but what am I?"
Odpowiedz cytując