Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
3126
26.10.2008, 11:01
markokrk
napisał(a):
Gdzie w Operze 9.5 moge ustawić żeby była domyślną przeglądarką
Bo za chu*a nie moge znaleść
Sprobuj w panelu sterowania, typy plikow albo programy domyslne, znajdz protokol http i ustaw Opere
Ostatnio edytowane przez impreza : 26.10.2008 o godz. 11:15.
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza