Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 26.10.2008, 11:01
markokrk napisał(a):Wyświetl post
Gdzie w Operze 9.5 moge ustawić żeby była domyślną przeglądarką Bo za chu*a nie moge znaleść
Sprobuj w panelu sterowania, typy plikow albo programy domyslne, znajdz protokol http i ustaw Opere
Ostatnio edytowane przez impreza : 26.10.2008 o godz. 11:15.
Odpowiedz cytując