Temat
:
Konkurs o Wiśle - 4 edycja
Wyświetl pojedynczy post
MackoTSW_(konto_usuniete)
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
725
26.10.2008, 08:47
Legia - Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Cantoro,Jirsak, Zieńczuk - Paweł Brożek
Zmiany: Małecki, Niedzielan
Wynik: 1:1
Bramki: Paweł Brożek
MackoTSW_(konto_usuniete)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MackoTSW_(konto_usuniete)
Znajdź inne posty napisane przez MackoTSW_(konto_usuniete)