Wiślak_358 napisał(a):

|
Ja mam tylko nadzieje że jeśli wygramy,a wygramy to nasz trener ani nasi piłkarze nie przyjmą zaproszenia do studia (L)igi + extra które będzie po meczu ze stadionu legii.
|
Ja mam zdanie wręcz odwrotne. Obrażaniem się tylko odbiorą sobie możliwość zabrania głosu, a powinni zaproszenie przyjąć i zapytać ładnie i o Boguskiego i o inne sytuacje podobne wcześniejsze. Niech się chłopaki z L+ wytłumaczą przed kamerami odrobinę z selektywnej gorliwości w ściganiu niesportowych zachowań na boisku, a i Komisję można by zapytać przez szklany ekran o wyjaśnienie niezgodności trybu podjętej decyzji z przepisami.