Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 26.10.2008, 07:21
Wiślak_358 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam tylko nadzieje że jeśli wygramy,a wygramy to nasz trener ani nasi piłkarze nie przyjmą zaproszenia do studia (L)igi + extra które będzie po meczu ze stadionu legii.
Ja mam zdanie wręcz odwrotne. Obrażaniem się tylko odbiorą sobie możliwość zabrania głosu, a powinni zaproszenie przyjąć i zapytać ładnie i o Boguskiego i o inne sytuacje podobne wcześniejsze. Niech się chłopaki z L+ wytłumaczą przed kamerami odrobinę z selektywnej gorliwości w ściganiu niesportowych zachowań na boisku, a i Komisję można by zapytać przez szklany ekran o wyjaśnienie niezgodności trybu podjętej decyzji z przepisami.
Odpowiedz cytując