Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
wislaak88
Member
Od: 06.2007
Skąd: R 22
Offline
#
116
26.10.2008, 00:15
ted
napisał(a):
TSman
lepiej rób triceps z klata a biceps z plecami
dokładnie popieram klatka z tricepsem i biceps z plecami
wislaak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislaak88
Znajdź inne posty napisane przez wislaak88