A przegrywali po wyimaginowanym karnym...
Czesiu mial piorunujacy start, nawet Skorza na konferencji przedmeczowej mowil, ze Arka jest rewelacja rundy. Jednak od tamtej pory wiele sie zmienilo, tj. Arka bez ustanku zbiera mocne smary, a wszystko zaczelo sie od oklepu z Wiselka
