Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2270
Stary 25.10.2008, 20:24
A przegrywali po wyimaginowanym karnym...
Czesiu mial piorunujacy start, nawet Skorza na konferencji przedmeczowej mowil, ze Arka jest rewelacja rundy. Jednak od tamtej pory wiele sie zmienilo, tj. Arka bez ustanku zbiera mocne smary, a wszystko zaczelo sie od oklepu z Wiselka
Odpowiedz cytując