Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2266
Stary 25.10.2008, 20:07
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Po co te napinki, jak na razie cała nasza liga wyrównana- niestety poziom równa ku dołowi.
he?

Zajebiście mi się mecz podobał, akcje z jednej i z drugiej strony z klepy, strzały, walka przez 90 minut... Bramka dla Śląska po podaniu (jak stwierdzili komentatorzy) w stylu Zidane...

Na stadionie 20 tys głośny doping, czego wam ****a jeszcze potrzeba, żeby wreszcie docenić tą naszą ligę?

No, ale zapomniałem, że żyjemy w Polsce, także narzekajcie i szydźcie dalej.
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 25.10.2008 o godz. 20:25.
Ddf
Odpowiedz cytując