darotsok73 napisał(a):

|
Po co te napinki, jak na razie cała nasza liga wyrównana- niestety poziom równa ku dołowi.
|
he?
Zajebiście mi się mecz podobał, akcje z jednej i z drugiej strony z klepy, strzały, walka przez 90 minut... Bramka dla Śląska po podaniu (jak stwierdzili komentatorzy) w stylu Zidane...
Na stadionie 20 tys głośny doping, czego wam ****a jeszcze potrzeba, żeby wreszcie docenić tą naszą ligę?
No, ale zapomniałem, że żyjemy w Polsce, także narzekajcie i szydźcie dalej.