Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3121
Stary 25.10.2008, 19:40
jak lub za pomoca jakiego programu moge zrobic tak aby połaczyc dwa zdjecia tzn aby jedno było na drugim przycieniowanym, zeby zrobic cień tak jakby.. mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.
Odpowiedz cytując