Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2263
Stary 25.10.2008, 19:34
Leszek znowu wtopa. A Śląsk cały czas w czołówce, brawo WKS!
Mam nadzieje, że Filipak da Majewskiemu zbudować silną drużyna i nie zwolni go. Taki 10-letni kontrakt to nienajgorszy pomysł.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując