Brawo Śląsk!
Czyli "boski Lech" nie taki "boski" czy to tylko wypadek przy pracy... lub etap przygotowań do pucharów... co napiszę GW w poniedziałek? Śląsk strasznie mnie pozytywnie zaskakuje i kto wie kto wie

...
3 pkt dla Śląska
i 3 pkt dla mnie do Typera
