Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Karolus
Member
Od: 11.2006
Offline
#
138
25.10.2008, 19:28
Wydaje mi się,że najbliżej będzie z przystanku Bronowicka (przystanek za Wawelem, koło pętli )
Karolus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karolus
Znajdź inne posty napisane przez Karolus