Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2260
Stary 25.10.2008, 19:27
Arked napisał(a):Wyświetl post
Śląsk bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Ten Tarasiewicz to kawał trenera. Lech jak narazie potwierdza swoją największą wadę. Czyli, że grają dobrze od święta, i nie potrafią utrzymać dobrej dyspozycji. To sprawia że kandydatem do mistrzostwa są co najwyżej wirtualnym.

Wreszcie wygrał Górnik. Ciekawe czy to początek marszu w górę tabeli drużyny Kasperczaka?
No w sumie Wisła ma 20 punktów a Śląsk jedynie 3 mniej ,wiec rzeczywiscie to jak narazie druzyna Tarasiewicza wydaje sie silna w stawce ligowej
Odpowiedz cytując