Arked napisał(a):

Śląsk bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Ten Tarasiewicz to kawał trenera. Lech jak narazie potwierdza swoją największą wadę. Czyli, że grają dobrze od święta, i nie potrafią utrzymać dobrej dyspozycji. To sprawia że kandydatem do mistrzostwa są co najwyżej wirtualnym.
Wreszcie wygrał Górnik. Ciekawe czy to początek marszu w górę tabeli drużyny Kasperczaka?
|
No w sumie Wisła ma 20 punktów a Śląsk jedynie 3 mniej ,wiec rzeczywiscie to jak narazie druzyna Tarasiewicza wydaje sie silna w stawce ligowej