Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
Od: 08.2004
Offline
#
2259
25.10.2008, 19:27
e
napisał(a):
Filipiak lapska precz od Majewskiego!
Nie powtarzajmy tego w kółko, bo w końcu przeczyta i zwolni Stefka.
Brawo Śląsk!!
WISŁA ZAWSZE PANY
swój chłop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swój chłop
Znajdź inne posty napisane przez swój chłop