Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2251
Stary 25.10.2008, 19:19
A w Slasku nie zagralo kilku b. waznych zawodnikow wiec wynik 1-1 do tego na wyjezdzie bardzo dobry!

Gratulacje Slask!



Filipiak lapska precz od Majewskiego!
Odpowiedz cytując