Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
ARO_SKW
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: SKAWINA
Offline
#
137
25.10.2008, 19:15
Na jakim przystanku trzeba wysiąść na WKU na Rydla jadąc od Borku Fałęckiego tramwajem 8
Z góry dzięki za odp.
Jedna wiara jeden klub WISŁA KRAKÓW aż po grób !!
Jedno serce jedno bicie WISŁA KRAKÓW ponad życie !!
ARO_SKW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ARO_SKW
Znajdź inne posty napisane przez ARO_SKW