Wyświetl pojedynczy post
Tomek_06
Member
 
Od: 01.2008
Skąd: historiawisly.pl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3119
Stary 25.10.2008, 18:07
Duży skaner by się przydał (taki większy format od a4) do bardzo ważnych Wiślackich celów. Jak ktoś ma taki sprzęt albo ma pomysł jak go wykombinować to czekam na privy.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując