Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Tomek_06
Member
Od: 01.2008
Skąd: historiawisly.pl
Offline
#
3119
25.10.2008, 18:07
Duży skaner by się przydał (taki większy format od a4) do bardzo ważnych Wiślackich celów. Jak ktoś ma taki sprzęt albo ma pomysł jak go wykombinować to czekam na privy.
Pozdrawiam
Tomek_06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek_06
Znajdź inne posty napisane przez Tomek_06