Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
4395
25.10.2008, 15:40
lord damien
napisał(a):
pierwsze słysze abyśmy dali za niego ąż tyle
Wg
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html
Dalismy za niego nie 400 a 500 tys euro
Tak to jest jak sie zmienia trenera co pol roku i caly sztab szkoleniowy
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes