Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4395
Stary 25.10.2008, 15:40
lord damien napisał(a):Wyświetl post
pierwsze słysze abyśmy dali za niego ąż tyle
Wg http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html
Dalismy za niego nie 400 a 500 tys euro Tak to jest jak sie zmienia trenera co pol roku i caly sztab szkoleniowy
Odpowiedz cytując