|
Legia - Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Sobolewski, Zieńczuk - Paweł Brożek
Zmiany: Małecki, Niedzielan, Marcelo
Strzelcy: Paweł Brożek, Zieńczuk
Wynik: 1-2
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
|