Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
2228
25.10.2008, 15:05
Na Bułgarskiej zainstalowano Amisco
Teraz tylko potrzebny trener, który będzie umiał to wykorzystać i nie używa laptopa jako podkładki pod piwo.
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain