Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
4393
25.10.2008, 15:00
A pro po defensywnych pomocnikow,to co sie dzieje z Varga ? Kolejny pilkarz widmo ,chce grac ,nie chce a to kontuzja.Natomiast transfer Mielcarskiego za 400 tys euro czyli Baretto gra caly czas w Mlodej Extraklasie...
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes