|
Mam laptopa z Win Vista HP. W ogólw nie moge napisac literki "ć". Za kazdym razem, jak probuje to mi wyskakuje Catalyst kreator. Grzebałam w klawiaturze i językach ale nie mam pojecia gdzie to można ew. zmienic. Z innymi polskimi znakami nie ma problemu.
Proszę o (szybką) pomoc!
Z góry dzieki, pozdrawiam.
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez aluszkaa : 25.10.2008 o godz. 14:20.
Grunt to pozytywne myślenie i optymistyczne podejście do życia
|