Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 25.10.2008, 13:14
Szkoda tylko że ilość nie do końca przekłada się na jakość i ciężko znaleźć coś konkretnego w tym gąszczu wypowiedzi. Generalnie najwięcej skarg na słabą baterię...

kms napisał(a):Wyświetl post
Kalvin co do 6500 slide to duzy klocek bez symbiana mniej kolorow chociaz podobno roznicy i tak przy tym nie ma z takiej ceny wolal bym cos pomiedzy SE c702 -c902 zalezy ile chcesz wydac
Na symbianie specjalnie mi nie zależy. Wydać mogę +/- 600PLN z tym że chcę kupić coś nowego i w grę wchodzi raczej tylko Nokia . Najbardziej zależy mi na tym żeby była niezawodna i wytrzymała, a przy okazji robiła ładne foty i bateria w miarę możliwości jak najlepsza Może ktoś coś poleci ?
Przeważnie zachowuję się poważnie...
Odpowiedz cytując