wislak_92 napisał(a):

Szkoda tylko że ilość nie do końca przekłada się na jakość i ciężko znaleźć coś konkretnego w tym gąszczu wypowiedzi.

Generalnie najwięcej skarg na słabą baterię...
Na symbianie specjalnie mi nie zależy. Wydać mogę +/- 600PLN z tym że chcę kupić coś nowego i w grę wchodzi raczej tylko Nokia

. Najbardziej zależy mi na tym żeby była niezawodna i wytrzymała, a przy okazji robiła ładne foty i bateria w miarę możliwości jak najlepsza

Może ktoś coś poleci ?