Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 25.10.2008, 11:40
Gdybym był satyrykiem rysownikiem to bym narysował taki obrazek: Za stolikiem siedzi ubawionych pieciu gości z których 4 ubranych jest w koszulki, szaliki, czapeczki Legii , a przed nimi stoi Boguski.
Odpowiedz cytując