ToTylkoJa napisał(a):

|
ja słyszałem o tym, że aby zagrać w kadrze innego kraju, to trzeba mieszkać w danym państwie minimum 5 lat
|
A nie pomyliłeś tego z uzyskaniem obywatelstwa

Pierwsze słyszę, że jest wymóg mieszkania ileś czasu w jakimś państwie, żeby można było reprezentować jego barwy (uzyskanie obywatelstwa IMO jest wystarczające, pomijając oczywiście kwestie wcześniejszych występów dla innego kraju itd). Ale podkreślam, że to tylko moje domysły, tak na zdrowy rozum, jeśli się mylę to zwrócę honor:]