Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1071
Stary 25.10.2008, 02:13
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
ja słyszałem o tym, że aby zagrać w kadrze innego kraju, to trzeba mieszkać w danym państwie minimum 5 lat
A nie pomyliłeś tego z uzyskaniem obywatelstwa Pierwsze słyszę, że jest wymóg mieszkania ileś czasu w jakimś państwie, żeby można było reprezentować jego barwy (uzyskanie obywatelstwa IMO jest wystarczające, pomijając oczywiście kwestie wcześniejszych występów dla innego kraju itd). Ale podkreślam, że to tylko moje domysły, tak na zdrowy rozum, jeśli się mylę to zwrócę honor:]
Odpowiedz cytując