Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2221
Stary 24.10.2008, 23:50
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
info o problemach Groclinu było juz pare miesiecy wcześniej, dlatego czesc produkcji przeniosl na Ukrainę, dodoatkowo straty chciał pokryć ze sprzedaży klubu, porobował dodoatkow zachować zabawkę ale mu się nie udało (wraz z przenosinami miasto Wrocław miało odkupic całą tą bazę treningową, przy czym Drzymała miał zostać prezesem i mieć głowny wpływ na drużynę, coś na zasadzie zjeść ciastko i mieć ciastko )
miejmy nadzieje, że się za te pare lat odbuduje i zainwestuje (jako sponsor) w piłkę

aha i pieniądze będzie miał z transereó obecnych zawodniów Poloni W.
a jako że jest od głownie eskporterem to na tracącej obecnie złotówce zyskuje

PS. ma ktoś całą listę tych spółek? bo naszczęście tych które są w portfelu nie mam
Drzymała zatrzymał prawa do Przyrowskiego, Majewskiego i Jodłowca. Ale po jakimś czasie Wojciechowski wykupił ich.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując