|
Myślę, że powoli trzeba zacząć się zastanawiać na zakupem jakiś perspektywicznych defensywnych pomocników. Uwielbiam Radka i Mauro, ale nieubłaganie zbliża się chyba ich czas. Ktoś powie, że jeszcze spokojnie kilka sezonów zagrają i daj im Boże zdrowie i siły, żeby w Wisełce grali jak najdłużej, ale trzeba myśleć o przyszłości, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku. Poza tym nowy zawodnik często potrzebuje czasu na aklimatyzację i poznanie stylu gry drużyny. Wszyscy wiemy ile czasu trwa znalezienie jakiejś perełki, więc może warto by było zacząć szukać, niekoniecznie w Ameryce Płd, bo u nas też jest utalentowana młodzież, trzeba tylko dać jej szansę.
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 24.10.2008 o godz. 23:44.
|