|
Honorowo to by było jakby Legia wystąpiła o np. "czasowe zawieszenie kary Boguskiemu" (takie moje małe marzenie). Dobrze będzie na przyszłość wyciągnąc mądre wnioski z tej sytuacji i wprowadzić jakieś uczciwe standarty i STOSOWAĆ JE Z OBU STRON
Tak kreseq jak i grzechu1991 mają rację, pora żeby ten "nurt "dyskusji zakończyć bo robi się jałowo.
|