Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.10.2008, 22:13
Odcinek swietny , troche za dużo tych komentarzy craiga ( ale to taki malutki minusik) )
najlepsze odcinki są wtedy gdy trzymają się całą paczką


Następny odcinek: 2008-10-30 04:00


Odpowiedz cytując