Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 24.10.2008, 21:27
Jak już pisałem ,ten temat jest nie do wyjaśnienia.Kraków-W-wa to zawsze będa odmienne bieguny.
-ToTylkoJa- dobrze by było gdybyś pisząc na NASZYM forum obiektywnie! przyznał że nagła kara dla R.Boguskiego w przeddzień ważnego meczu " z deka cuchnie".
Przypomnę jeszcze że całą sprawę wywołał "wielki i dozgonny przyjaciel Krakowa i Wisły, szanowany od lat za bezstronność i profesjonalny obiektywizm Wieszczycki"
Odpowiedz cytując