|
Jak już pisałem ,ten temat jest nie do wyjaśnienia.Kraków-W-wa to zawsze będa odmienne bieguny.
-ToTylkoJa- dobrze by było gdybyś pisząc na NASZYM forum obiektywnie! przyznał że nagła kara dla R.Boguskiego w przeddzień ważnego meczu " z deka cuchnie".
Przypomnę jeszcze że całą sprawę wywołał "wielki i dozgonny przyjaciel Krakowa i Wisły, szanowany od lat za bezstronność i profesjonalny obiektywizm Wieszczycki"
|