Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2217
Stary 24.10.2008, 21:02
Toć to Jagiellonia nie miała się kiedy przebudzić tylko w meczu z Lechią? :( Szkoda... No i znów 3 punkty Polonii. Nawet dobrze grający ostatnio GKS nie dał rady.. :| krucho.. trzeba wygrać w niedzielę!
Odpowiedz cytując