Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 24.10.2008, 19:03
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
pamiętam jak Wy cieszyliście się, gdy Choto został zdyskwalifikowany na 4 pierwsze mecze poprzedniego sezonu. Wisła może się cieszyć, a Legia już nie? I to, że Choto na podstawie zapisu video został wykluczony to fair, a że Boguski to już nie fair? Więc się pytam, kiedy następuje to "podłe,stronnicze cwaniackie i nieuczciwe działania pzpn"? Wtedy, gdy zawieszają wiślaka? Bo jak legionistę, to wszystko jest ok? Na serio, nie rozumiem tego
Czy Choto został zawieszony tuż przed meczem z Wisłą w trybie przyspieszonym, bez dania mu prawa do obrony i bez poinformowania klubu o toczącym się postępowaniu? Chyba nie rozumiesz w czym problem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując