Sprawa Boguskiego ma drugie dno, Maciej Skorża, Rafał i chłopaki w szatni dobrze o tym wiedzą także w mediach mogą przepraszać, żałować itp ale w rzeczywistości doskonale wiedzą, że Rafał powinien grać.
Cytat:
|
w****iony to jest napewno Boguski ktory nie zagra, natomiast nie mam zdania co do reszty druzyny, nie sądze zeby byli tak zżyci ze se taki pilkarz pomysli "o kuwa, zawiesili mojego kolege z boiska, teraz to sie wkuwiłem". A juz napewno sie nie wkuwi ten kto bedzie za Rafałą grał.
|
Absolutnie się z tym nie zgadzam, z własnego doświadczenia wiem jak solidaryzuje się drużyna wtedy kiedy zostaje skrzywdzona przez czynnik od nich nie zależny, sędzia itp. Jestem pewien, że da to naszym "kopa" boje się tylko aby nie skończyło się czasem czerwienią.