Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 24.10.2008, 18:24
Dziwię się, że moderatorzy zamiast uciąć temat sami wdają się w dyskusję o GŁUPOTACH.
Informacja "z ostatniej chwili"- FIFA po numerze z Rokerem Perejro zaostrzyła przepisy o naturalizacji. Innymie słowy obywatelstwo to sobie oni mogą dostawać, w reprezentacji i tak zagrają najwcześniej dwa lata później, bo tyle trzeba w danym kraju przesiedzieć mając obywatelstwo żeby mieć pozwolenie na grę w reprezentacji.

Po raz kolejny niewiedza naszych "dziennikarzy" powoduje zamieszanie. Ja bym te wszystkie media pozamykał, bo lepszy brak informacji niż dezinformacja.
Odpowiedz cytując