Ciekawie sie dziś zapowiada w Bełchatowie... z jednej strony ekipa Janasa wyraźnie złapała wiatr w żagle( choć i przeciwników za mocnych tez nie mieli)a z drugiej cały czas kręcąca sie w czubie tabeli Polonia Dyskobolia. Interesujący meczyk i ważny dla nas. Osobiście z usmiechem na twarzy przyjmę bramkowy remisik

, ale i tak wisienka na torcie czeka nas w niedziele...