Wyświetl pojedynczy post
mr_seol
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Stasovia urbs

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 24.10.2008, 18:09
Ciekawie sie dziś zapowiada w Bełchatowie... z jednej strony ekipa Janasa wyraźnie złapała wiatr w żagle( choć i przeciwników za mocnych tez nie mieli)a z drugiej cały czas kręcąca sie w czubie tabeli Polonia Dyskobolia. Interesujący meczyk i ważny dla nas. Osobiście z usmiechem na twarzy przyjmę bramkowy remisik , ale i tak wisienka na torcie czeka nas w niedziele...
************** Veni , Vidi , Vistula vicit ***************

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=619492
Odpowiedz cytując