Wyświetl pojedynczy post
mr_seol
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Stasovia urbs

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 24.10.2008, 18:00
A dajcie spokój z Astizem czy Arboledą. Niedługo co miesiąc będziemy pozyskiwać nowiuskiego obywatela który chętnie pokopie w piłke u nas...Nic tylko czekać aż zamienimy sie w druga Francję. Żeby nie było - żaden ze mnie rasista, antysemita czy homofob... po prostu to drwina z instytucji państwa, drwina z innych obywateli, z tych którzy czekają po kilka lat na przyznanie polskiego paszportu choć niekiedy mieszkają juz dlugi czas w Polsce. Takie rozdawanie paszportów na lewo i prawo to zwykła potwarz dla mnie i dla innych. W Europie także zdarzają sie takie przypadki jak przyznanie obywatelstwa np Sennie z Hiszpani, ale ten gra w niej z 10 lat a obywatelsto dostał przed mundialem w Niemczech...Dla mnie to brak szacunku do siebie, wchodzimy na poziom Azerbejdżanu w tej kwestii( jeżeli ktoś nie pamięta to w niedawnym meczu z Polską wystapiło u nich z czterech brazylijczyków którzy otrzymali obywatelstwo w takich okolicznościach jak Roger)...
Powód: literufka
Ostatnio edytowane przez mr_seol : 24.10.2008 o godz. 18:01.
************** Veni , Vidi , Vistula vicit ***************

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=619492
Odpowiedz cytując