Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
2214
24.10.2008, 17:43
Piast z Ruchem to jakies nieporozumienie. Poziom strasznie slaby. O ile w przypadku Piasta to dla mnie zadna niespodzianka, to Ruch po odejsciu Radolskiego stracil jaja.
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham