Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2214
Stary 24.10.2008, 17:43
Piast z Ruchem to jakies nieporozumienie. Poziom strasznie slaby. O ile w przypadku Piasta to dla mnie zadna niespodzianka, to Ruch po odejsciu Radolskiego stracil jaja.
Odpowiedz cytując