Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4390
Stary 24.10.2008, 17:28
No może Tyrała nie przyszedłby za darmo, ale on teraz z tego co mówił nie gra nawet w rezerwach BVB, więc Borussia raczej nie będzie mu robić problemów z odejsciem. Szczególnie do Wisły z którą ma dobre kontakty.
Odpowiedz cytując