Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 24.10.2008, 17:23
Ja też jestem za tym by Zdzisiu K. został nowym przewo, bo ma najlepsze nazwisko do skandowania : "Zdzisek Kręcina to..." , a Lato czy Boniek nie rymują sie tak ładnie.
Odpowiedz cytując